The mean value of the zeta-function on σ = 1

Објекат

Ivić Aleksandar

Цитирање: Ivić Aleksandar, “The mean value of the zeta-function on σ = 1” у The Ramanujan Journal 2 , 26 (2011): 209-227.

Аутор

sr Ivić Aleksandar

Шира категорија рада

sr M20

Ужа категорија рада

sr M22

Извор

sr The Ramanujan Journal

Уредник

sr Alladi Krishnaswami

Број

sr 26

Волумен

sr 2

Издавач

sr Dordrecht, Netherlands:Springer-Verlag Dordrecht

Датум издавања

sr 2011

Почетна страна

sr 209

Завршна страна

sr 227

ISSN

sr 1382-4090 (Print) 1572-9303 (O

DOI

sr 10.1007/s11139-011-9297-y

COBISS број

sr 1027966389

URI

Тип

sr Рад у часопису

Права

sr Отворени приступ

Лиценца

sr CC

Колекције