On the General Additive Divisor Problem

Објекат

Ivić Aleksandar, Wu Jie

Цитирање: Ivić Aleksandar, Wu Jie, “On the General Additive Divisor Problem” у Proceedings of the Steklov Institute of Mathematics 1 , 276 (2012): 140-148.

Аутор

sr Ivić Aleksandar, Wu Jie

Шира категорија рада

sr M20

Ужа категорија рада

sr M22

Извор

sr Proceedings of the Steklov Institute of Mathematics

Уредник

sr Sergeev Armen G.

Број

sr 276

Волумен

sr 1

Издавач

sr Ekaterinburg, Russia:Providence, R.I. : American Mathematical Society, Trudy Instituta matematiki i mekhaniki

Датум издавања

sr 2012

Почетна страна

sr 140

Завршна страна

sr 148

ISSN

sr 0081-5438 (print) 1531-8605 (O

УДК број

sr 511

DOI

sr 10.1134/S0081543812010117

COBISS број

sr 1027611829

URI

Тип

sr Рад у часопису

Права

sr Отворени приступ

Лиценца

sr CC

Колекције