On the Rankin-Selberg problem in short intervals

Објекат

Ivić Aleksandar

Цитирање: Ivić Aleksandar, “On the Rankin-Selberg problem in short intervals” у Moscow Journal of Combinatorics and Number Theory 3 , 2 (2012): 3-17.

Аутор

sr Ivić Aleksandar

Шира категорија рада

sr M20

Ужа категорија рада

sr M23

Извор

sr Moscow Journal of Combinatorics and Number Theory

Уредник

sr Moshchevitin Nikolay, Raigorodskii Andrei

Број

sr 2

Волумен

sr 3

Издавач

sr Moskva, Russia:Moscow Institute of Physics and Technology

Датум издавања

sr 2012

Почетна страна

sr 3

Завршна страна

sr 17

ISSN

sr 2220–5438

URI

Тип

sr Рад у часопису

Права

sr Отворени приступ

Лиценца

sr CC

Колекције