On the Dirichlet divisor problem in short intervals

Објекат

Ivić Aleksandar, Zhai Wenguang

Цитирање: Ivić Aleksandar, Zhai Wenguang, “On the Dirichlet divisor problem in short intervals” у The Ramanujan Journal, 33 (2014): 447-465.

Аутор

sr Ivić Aleksandar, Zhai Wenguang

Шира категорија рада

sr M20

Ужа категорија рада

sr M22

Извор

sr The Ramanujan Journal

Уредник

sr Alladi Krishnaswami

Број

sr 33

Издавач

sr New York, USA:Springer Science+Business Media

Датум издавања

sr 2014

Почетна страна

sr 447

Завршна страна

sr 465

ISSN

sr 1382-4090 (Print) 1572-9303 (O

DOI

sr 10.1007/s11139-013-9470-6

COBISS број

sr 1027966389

URI

Тип

sr Рад у часопису

Права

sr Отворени приступ

Лиценца

sr CC

Колекције